piątek, 11 marca 2016

tatuaż

jak w tytule - przymierzam się po raz kolejny w moim życiu robić sobie mój pierwszy tatuaż. Wzięło mnie ponownie jakiś czas temu kiedy usłyszałam, że w kolejnym życiu będę pewnie owcą albo co najmniej kłębkiem jakiejś fajnej wełny (swoja droga chyba najlepszy komplement jaki w dotychczasowym życiu słyszałam). No i właśnie wtedy pomyślałam sobie że to jest to, że wełnę kocham już od lat wielu, nawet w czasach kiedy nie dziergam i chce motek na ręce. I zabrałam się za przeszukiwanie pinterestu. Poki co nie znalazłam czegoś co by chwyciło za serce ale nie ustaje w poszukiwaniach, wiem mniej więcej czego chce i pewnie kiedyś znajdę.  Wełniany tatuaż wygląda w każdym wieku dobrze  oto dowód.
A Wy jakie macie tatuaże? Pokażecie nawet jak nie są wełniane?

Tutaj link do mojej tatuażowej tablicy pinterestowej (niestety nie umiem wkleić tu tych zdjęć, tylko z tym jednym mi się udało, jakimś cudem)





1 komentarz:

Kamila (wojkam5) pisze...

Hej :) ja też od wielu lat planuję swój pierwszy i też mam ochotę własnie na jakiś włóczkowo-drutowy. Z tych na Twojej tablicy najbardziej mi się podoba serduszko z wbitą igłą. Próbowałaś szukać w kombinacji słów yarn tatoo?
Niektóre to arcydzieła. Ja bym wolała jakiś dyskretny symboliczny wręcz :)
pozdrawiam i trzymam kciuki za realizację marzenia